دانلود جدید ترینها,دانلود موزیک,دانلود برنامه,برنامه های مفید,

۵۹۳ مطلب توسط «علی اسفندیاری» ثبت شده است

پاسخ مهناز افشار به تتو داشتنش! + عکس و فیلم

پاسخ مهناز افشار به تتو داشتنش! + عکس,

 عکس پاسخ مهناز افشار به سوالات هوادارانش,

مهناز افشار ، خانم مهناز افشار شما تتو دارین؟!!

مهناز افشار: این موضوع حریم خصوصی است!

مهناز افشار ، صفحه شخصی مهناز افشار

مهناز افشار بازیگر سینما در حالی در فضای مجازی به سوالات هوادارانش پاسخ داد که با سوالات نامتعارف در مورد حریم خصوصی اش مواجه شد.

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1395
بازدید : 1,352 نفر

مهناز افشار: این موضوع حریم خصوصی است!

مهناز افشار پس از قرار دادن یک توئیت در صفحه شخصی اش، زمینه پرسش و پاسخ مردم را فراهم کرد و به برخی از سوالات آنها پاسخ داد؛ در این میان افرادی سوال های کاملا شخصی از این بازیگر پرسیدند که مهناز افشار در پاسخ به آنها نوشت: این موضوع حریم خصوصی است! یکی از این سوال ها، مربوط به داشتن خالکوبی یا همان تتو بود که مهناز افشار این سوال را نیز به همان ترتیب جواب داد.

اینکه بازیگران و چهره های سرشناس کشور در سوال و جواب های کاربران شرکت می کنند و به سوالات آنها پاسخ می دهند، کار جالبی است اما نکته ای که برخی به آن بی توجهی می کنند رعایت حریم خصوصی افراد در این محافل است.

توییت مهناز افشار ، صفحه شخصی مهناز افشار ، توییت مهناز افشار

پاسخ مهناز افشار به سوالات هوادارانش

مهناز افشار ، خانم مهناز افشار شما تتو دارین؟!!

منبع : عصرخبر - /ک
۰ نظر

ازدواج فوتبالیست معروف ماریو گومس

ماریو گومس ازدواج کرد,عکس ماریو گومس,ازدواج فوتبالیست معروف ماریو گومس,ازدواج فوتبالیست معروف با خانمی که 7 سال از او بزرگتراست,

ازدواج فوتبالیست معروف ، ماریو گومس

ماریو گومس فوتبالیست و گلزن معروف ازدواج کرد که با همسرش هفت سال فاصله سنی دارد البته خانم از او هفت سال بزرگتر است.ماریو گومس ازدواج کرد...

فوتبالیست معروف ازدواج می کند/خانم 7 سال از او بزرگ تر است!

ماریو گومس برای تابستان سال جاری برنامه های زیادی دارد. این مهاجم 30 ساله که چندی قبل با تیم بشیکتاش اسپور قهرمان لیگ ترکیه شد، مصمم است با تیم آلمان فاتح یورو 2016 شود و پس از آن قراراست مراسم ازدواج خود را در آلمان برگزار کند.

نامزد گلزن بلندقامت ژرمن ها، کارینا نام دارد که از همسرش 7 سال بزرگتر است!

 

ازدواج فوتبالیست معروف ، ماریو گومس ، ازدواج ماریو گومس

عکس ماریو گومس

ازدواج فوتبالیست معروف ماریو گومس

۰ نظر

محرومیت 6 ماهه سوشا مکانی از لیگ ایران

محرومیت 6 ماهه سوشا مکانی,محرومیت 6 ماهه سوشا مکانی از لیگ ایران, محرومیت 6 ماهه سوشا مکانی

سوشا مکانی ، محرومیت سوشا مکانی

سوشا مکانی بازیکن فوتبال ایران و گلر پرسپولیسی ها بنا به دلایلی به مدت شش ماه از حضور در لیگ ایران محروم شد.

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1395

محرومیت 6 ماهه سوشا مکانی از لیگ ایران

محتوای حکم سوشا مکانی امروز به باشگاه پرسپولیس رسید.

سوشا مکانی ، محرومیت سوشا مکانی ، باشگاه پرسپولیس

عکس سوشا مکانی

بعد از اینکه مسئولان کمیته اخلاق اعلام کردند حکمی را برای سوشا مکانی به دلیل اتفاقات حاشیه ای که برای او در فصل گذشته رخ داد صادر کردند مشخص شد این بازیکن طی این حکم شش ماه از حضور در لیگ ایران محروم شده است.

این حکم امروز به باشگاه پرسپولیس رسید. اگرچه مکانی می تواند اعتراض خود را به این حکم اعلام کند و احتمال کاهش آن وجود دارد.

محرومیت 6 ماهه سوشا مکانی

منبع : کاپ/ح
۰ نظر

قیمت بلیت قطار رجا برای نوروز سال ۹۵

لیت قطار در نوروز 95 بلیت های نوروزی سال 95 بلیط قطار 95 بلیط قطار برای مشهد عید نوروز 95 تاریخ فروش بلیط قطار برای عید 95 خرید بلیط قطار تا پایان 15 فروردین 95 خرید بلیط قطار عید نوروز 95 خرید بلیط قطار نوروزی 95 سایت راه آهن 95 سایت رجا 95 سایت فروش اینترنتی بلیت قطارهای مسافری نوروزی سایت فروش بلیت قطار های نوروزی در سال جدید 1395 فروش بلیط قطار عید نوروز 1395 قیمت بلیط قطار در سال 95 نوروز 95 رزرو بلیت قطار

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

قیمت بلیت قطار رجا برای نوروز سال 95

اطلاعات تکمیلی به زودی اعلام خواهد شد…..

 

در حال به روز رسانی ….

--------------

لیت قطار در نوروز 95 بلیت های نوروزی سال 95 بلیط قطار 95 بلیط قطار برای مشهد عید نوروز 95 تاریخ فروش بلیط قطار برای عید 95 خرید بلیط قطار تا پایان 15 فروردین 95 خرید بلیط قطار عید نوروز 95 خرید بلیط قطار نوروزی 95 سایت راه آهن 95 سایت رجا 95 سایت فروش اینترنتی بلیت قطارهای مسافری نوروزی سایت فروش بلیت قطار های نوروزی در سال جدید 1395 فروش بلیط قطار عید نوروز 1395 قیمت بلیط قطار در سال 95 نوروز 95 رزرو بلیت قطار

۰ نظر

خودکشی پدر بخاطر عکس های شخصی دخترش در تلگرام

خودکشی پدر به خاطر تلگرام , خودکشی پدر به خاطر انتشار تصاویر دختر در تلگرام , خودکشی پدر به خاطر انتشار تصاویر دختر , خودکشی پدر بخاطر عکس های شخصی دخترش در تلگرام , انتشار عکسهای خصوصی به قیمت جان پدر تمام شد , خودکوشی پدر به خاطر انتشار عکس های دخترش ,


خودکشی پدر به خاطر تلگرام

جنجال تلگرامی به قیمت جان پدر تمام شد

خودکشی پدر بخاطر عکس های شخصی دخترش در تلگرام

خودکشی پدر به خاطر <strong><a href='http://www.pixlove.ir' target='_blank' title='تلگرام'>تلگرام</a></strong>,خودکشی پدر بخاطر عکس های دخترش در <strong><a href='http://www.pixlove.ir' target='_blank' title='تلگرام'>تلگرام</a></strong>

جنجال انتشار عکس های شخصی در تلگرام بازهم حادثه آفرید. اینبار پدری خبرساز شد که عکس های شخصی دخترش در فضای مجازی منتشر شده بود.

 

انتشار عکس های شخصی تلگرام مجوب خودکشی پدر شد

پدر این دختر جوان که متوجه انتشار عکس های خصوصی دختر خود در فضای مجازی شده بود در اقدامی باورنکردنی خودکشی کرد.

 رئیس پلیس فتا استان مازندران گفت: این دختر در تلگرام با پسری آشنا می شود و بعد از مدتی عکس های شخصی خود را در اختیار وی قرار می دهد اما متهم با تهدید به انتشار تصاویر خصوصی از دختر درخواست پول می کند.
 
سرهنگ محمد نژاد افزود: متهم که از تهدید های خود سودی نمی برد عکس های شخصی زن را در تلگرام منتشر می کند که این امر سبب می شود پدر خانواده از شدت اندوه خودکشی کند.
 
وی با بیان اینکه کارآگاهان سایبری پلیس فتا متهم را شناسایی و دستگیر کردند افزود: متهم به بزه ارتکابی اعتراف کرد و از رایانه متهم نیز عکس های شخصی این زن کشف شد.
 
رئیس پلیس فتا استان مازندران از جوانان خواست از به اشتراک گذاشتن تصاویر شخصی در شبکه های اجتماعی خودداری و هرگونه ایجاد مزاحمت اینترنتی را به پلیس فتا گزارش کنند.
 
 
منبع : باشگاه خبرنگاران
۰ نظر

تاریخ روز ولنتاین ۲۰۱۶

تاریخ روز ولنتاین 2016 تاریخچه سپندارمذگان تاریخچه ولنتاین تاریخچه ولنتاین در ایران چرا ولنتاین روز عشق روز ولنتاین هدیه روز ولنتاین هدیه ولنتاین ولنتاین ولنتاین چیست

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

تاریخ روز ولنتاین ۲۰۱۶ + ولنتاین در ایران چگونه است؟

تاریخ روز ولنتاین 2016 + ولنتاین در ایران چگونه است؟

تاریخ روز ولنتاین ۲۰۱۶ + ولنتاین در ایران چگونه است؟

تاریخ روز ولنتاین ۲۰۱۶

در این قسمت از جزقل تاریخ روز ولنتاین ۲۰۱۶ + ولنتاین در ایران چگونه است؟ را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

 روز ولنتاین

تنها مدت کمی به اواخر بهمن ماه و اواسط ماه فوریه باقی مانده که روز عشق فرنگی (ولنتاین) و روز عشق ایران باستان (سپندارمذگان) یا همان ولنتاین ایرانی به فاصله ی چهار روز از هم قرار دارند یعنی ۲۵ بهمن ماه (ولنتاین) و ۲۹ بهمن ماه (سپندارمذگان) !

چند سالی است که ۲۵ بهمن (۱۴ فوریه) روز ولنتاین و خرید گل و عروسک، شکلات و … در کشورمان باب شده است. اکثر جوان ها بدون اطلاع از اینکه اصلا این ولنتاین خوردنی یا پوشیدنی است، فقط می دانند که در روز ولنتاین باید برای کسانی که دوست دارند هدیه بخرند…
تاریخچه روز ولنتاین:

روز ولنتاین-تاریخچه کامل و دقیق ولنتاین در دست نیست و آنچه از پیشینه روز ولنتاین می‌‌دانیم با افسانه درآمیخته است. امروزه کلیسای کاتولیک به این نتیجه رسیده است که حداقل سه قدیس وجود داشته‌اند که همگی به شهادت رسیده اند، به همین دلیل چندین افسانه سعی در بازگوئی تاریخچه  آئین ولنتاین دارند.

 

روز ولنتاین-در صده سوم میلادی که مطابق می‌شود با اوایل شاهنشاهی ساسانی در ایران، در روم باستان فرمانروایی بوده‌است بنام کلودیوس دوم. کلودیوس عقاید عجیبی داشته‌است از جمله اینکه مردان مجرد نسبت به آنانی که همسر و فرزند دارند سربازان جنگجوتر و بهتری هستند. از این رو ازدواج را برای سربازان امپراتوری روم قدغن می‌کند. کلودیوس به قدری بی‌رحم وفرمانش به اندازه‌ای قاطع بود که هیچ کس جرات کمک به ازدواج سربازان را نداشت. اما کشیشی به نام والنتاین (والنتیوس)، مخفیانه عقد سربازان رومی را با دختران محبوبشان جاری می‌کرد.

کلودیوس دوم از این جریان خبردار می‌شود و دستور می‌دهد که والنتاین را به زندان بیندازند. والنتاین در زندان عاشق دختر زندانبان می‌شود. با توجه به آنچه که در افسانه آمده کشیش ولنتاین برای او نامه‍ایی نوشته و آنها را با نوشتن «از طرف ولنتاین تو» (From Your Valentine) امضاء کرده است، اصطلاحی که تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته و به وفور بر روی کارتهای ولنتاین مشاهده می‌‌شود. سرانجام کشیش به جرم جاری کردن عقد عشاق بر خلاف قانون کلودیوس دوم اعدام می‌شود. بنابراین او را به عنوان فدایی و شهید راه عشق می‌دانند و از آن زمان ولنتاین تبدیل به نمادی برای عشق شده است.

هدیه روز ولنتاین :

در کشورهای اروپایی و امریکائی دادن شکلات به عنوان هدیه روز ولنتاین از شهرت خاصی برخوردار است. تزئین شکلات و پختن انواع ان نیز از آداب  روز ولنتاین به شمار می‌رود. از نظر علمی هم ثابت شده‌است که خوردن شکلات دات یا همان سیاه میزان عشق را در انسان بالا می‌برد البته نه مصرف بی رویه ان.

تاریخچه سپندارمذگان:(ولنتاین ایرانی)

ولنتاین ایرانی :در ایران باستان، نه چون رومیان از سه قرن پس از میلاد، که از بیست قرن پیش از میلاد، روزی موسوم به روز عشق بوده‌است. در تقویم ایرانی دقیقا مصادف است با ۵ اسفند که در گاهشماری کنونی برابر است با ۲۹ بهمن، یعنی تنها ۴ روز پس از روز ولنتاین. این روز سپندارمذگان یا «اسفندارمذگان» نام داشته‌است.

 ابوریحان بیرونی در آثارالباقیه آورده‌ است که ایرانیان باستان این روز را روز بزرگداشت زن و زمین می‌دانسته اند. فلسفه بزرگداشت این روز به عنوان “روز عشق” به این صورت بوده است که در ایران باستان هر ماه را سی روز حساب می کردند و علاوه بر اینکه ماه ها اسم داشتند، هر یک از روزهای ماه نیز یک نام داشتند. بعنوان مثال روز اول “روز اورمزد”، روز دوم، روز بهمن معنی “سلامت، اندیشه” که نخستین صفت خداوند است، روز سوم اردیبهشت یعنی “بهترین راستی و پاکی” که باز از صفات خداوند است، روز چهارم شهریور یعنی “شاهی و فرمانروایی آرمانی” که خاص خداوند است و روز پنجم “سپندار مذ” بوده است. سپندار مذ لقب ملی زمین است. یعنی گستراننده، مقدس، فروتن. زمین نماد عشق است چون با فروتنی، تواضع و گذشت به همه عشق می ورزد. زشت و زیبا را به یک چشم می نگرد و همه را چون مادری در دامان پر مهر خود امان می دهد. به همین دلیل در فرهنگ باستان اسپندار مذگان را بعنوان نماد عشق می پنداشتند.
سپندارمذگان جشن زمین و گرامی داشت عشق است که هر دو در کنار هم معنا پیدا می‌کردند. در این روز زنان به شوهران خود با محبت هدیه می‌دادند. مردان نیز زنان و دختران را بر تخت شاهی نشانده، به آنها هدیه داده و از آنها اطاعت می‌کردند. اخیرا گروهی از دوستداران فرهنگ ایرانی پیشنهاد کرده‌اند که به منظور حفظ فرهنگ ایرانی سپندارمذگان بجای ولنتاین به عنوان روز عشق گرامی داشته شود.

تاریخ روز ولنتاین ۲۰۱۶

۰ نظر
وام لوله بازکنی قم لوله بازکنی تهران چت روم چت روم بجنورد چت طراحی چت روم خرید چت روم فروش چت روم دی چت طراحی چت روم خرید چت روم فروش چت روم خرید بک لینک فروش بک لینک بک لینک افزایش بازدید خرید بازدید کاهش رتبه الکسا خرید دامنه رنک دار فروش دامنه رنک دار خرید دامنه اتوریتی دار متخصص زنان بهترین جراح زنان لابیاپلاستی جراحی زیبایی بینی جراحی پلاستیک بینی جراحی بینی خرید جم خرید جم کلش خرید جم کلش اف کلنز خرید جم کلش رویال خرید جم کلش رویال سامانه پیامک سامانه پیام کوتاه سامانه پیام کوتاه رایگان
خرید vpn خرید vpn