خودکشی پدر به خاطر تلگرام , خودکشی پدر به خاطر انتشار تصاویر دختر در تلگرام , خودکشی پدر به خاطر انتشار تصاویر دختر , خودکشی پدر بخاطر عکس های شخصی دخترش در تلگرام , انتشار عکسهای خصوصی به قیمت جان پدر تمام شد , خودکوشی پدر به خاطر انتشار عکس های دخترش ,


خودکشی پدر به خاطر تلگرام

جنجال تلگرامی به قیمت جان پدر تمام شد

خودکشی پدر بخاطر عکس های شخصی دخترش در تلگرام

خودکشی پدر به خاطر <strong><a href='http://www.pixlove.ir' target='_blank' title='تلگرام'>تلگرام</a></strong>,خودکشی پدر بخاطر عکس های دخترش در <strong><a href='http://www.pixlove.ir' target='_blank' title='تلگرام'>تلگرام</a></strong>

جنجال انتشار عکس های شخصی در تلگرام بازهم حادثه آفرید. اینبار پدری خبرساز شد که عکس های شخصی دخترش در فضای مجازی منتشر شده بود.

 

انتشار عکس های شخصی تلگرام مجوب خودکشی پدر شد

پدر این دختر جوان که متوجه انتشار عکس های خصوصی دختر خود در فضای مجازی شده بود در اقدامی باورنکردنی خودکشی کرد.

 رئیس پلیس فتا استان مازندران گفت: این دختر در تلگرام با پسری آشنا می شود و بعد از مدتی عکس های شخصی خود را در اختیار وی قرار می دهد اما متهم با تهدید به انتشار تصاویر خصوصی از دختر درخواست پول می کند.
 
سرهنگ محمد نژاد افزود: متهم که از تهدید های خود سودی نمی برد عکس های شخصی زن را در تلگرام منتشر می کند که این امر سبب می شود پدر خانواده از شدت اندوه خودکشی کند.
 
وی با بیان اینکه کارآگاهان سایبری پلیس فتا متهم را شناسایی و دستگیر کردند افزود: متهم به بزه ارتکابی اعتراف کرد و از رایانه متهم نیز عکس های شخصی این زن کشف شد.
 
رئیس پلیس فتا استان مازندران از جوانان خواست از به اشتراک گذاشتن تصاویر شخصی در شبکه های اجتماعی خودداری و هرگونه ایجاد مزاحمت اینترنتی را به پلیس فتا گزارش کنند.
 
 
منبع : باشگاه خبرنگاران